Aróma 2019

Promoline

Druhý ročník festivalu Aróma v Trenčíne (6.-7.9.2019) sa niesol v znamení rozmanitých vôní, chutí a hudobných zážitkov.

Podujatie sme rozdelili do viacerých zón – nadšenci sladkého, slaného, exotického, ale aj bezlepkového a paleo jedla si mohli vybrať z bohatej ponuky streetfoodových jedál a kuchýň, milovníci výberovej kávy, kvalitnej čokolády, čaju, vína, remeselného piva a ďalších nápojov sa určite zastavili pri ochutnávkach vo veľkokapacitnom stane, program prebiehal na zastrešenom pódiu s LED obrazovkou.

V piatok návštevníci mohli vidieť Latte Art Show v podaní Academy of Coffee, kuchárske umenie Michala Škorca a Rasťa Krcha, či zažiť bravúrne vystúpenie gitaristu Juraja Holodu.

V sobotu sa na Kamado Joe grile predviedol Ivan Rusina, víťaz súťaže Moja mama varí lepšie ako tvoja, spoločnosť KakawCo+ odprezentovala svoje „kakaové dobrodružstvá naprieč Latinskou Amerikou“ spolu s degustáciou kakaa v štýle „bean to bar“ a Richard z Potulnej čajovne nám ukázal, ako správne pripraviť čaj. Nechýbalo hudobné vystúpenie klaviristu Martina Jáňu. Počas oboch dní sa súťažilo o Kamado Joe gril, ktorý si víťaz pred skončením festivalu odniesol domov. Deti si mohli počas oboch dní v detskom kútiku vyrobiť muffin, cestovinový náhrdelník alebo vymaľovať omaľovánky. Festivalu sa zúčastnilo viac ako 30 predajcov a vystavovateľov a niekoľko tisíc návštevníkov.

Tlačová-správa.pdf

Video - Aróma 2019

Zostrih
Reportáž

Vystavovatelia

akevino.sk

dodávateľ širokej ponuky kvalitných vín

akevino.sk

Caffé Milani - Caffe 4 you

špičková talianska káva s dlhoročnou tradíciou

caffemilani.sk

Chef's Truck

burgre a hotdogy putujúce Slovenskom

fb.com/chefstruck

Lyra

Kvalitné slovenské výberové čokolády.

lyrachocolate.com
všetci vystavovatelia

Organizátori:

Podporili: