Aróma 2020

Festival Aróma navštívila legenda slovenskej gastronómie Vojto Artz, zástupcovia spoločnosti Heineken Slovensko, zakladatelia úspešných reštaurácií a spoločností, či hokejisti.

Gastronomický festival Aróma sa uskutočnil 11. – 12. septembra 2020 pri Dome armády v Trenčíne,  pričom ponúkol návštevníkom viac než 20 predajcov zaujímavých produktov, občerstvenia a bohatý  program. Čerstvá káva, výberová čokoláda a kakao, remeselné pivá, kvalitné víno, koreniny a bylinky, konopné produkty a netradičný street food, to všetko bol Festival vôní, chutí a zážitkov.

Silné meno slovenskej gastronómie, Vojto Artz, predstavil svoju Big Pan Show a pripravil pochúťku  paella mista s plodmi mora. Klasické jedlá na moderný spôsob pripravil Michal Škorec, pričom mu  asistovali hokejisti z HK Dukla Trenčín a príbeh bratislavských reštaurácií Brasserie La Marine a  THeMA prerozprával ich majiteľ Ján Vlčko. Diskusie o podnikaní v gastronómii na Slovensku sa  zúčastnil aj Michal Chudík – riaditeľ pre HoReCa segment z Heineken Slovensko, návštevníci mohli počuť aj príbeh kakaa a dozvedieť sa viac o spoločensky zodpovednom podnikaní. Na festivale nechýbali hudobné vystúpenia, predstavenie pre deti či detský kútik

Vystavovatelia

akevino.sk

dodávateľ širokej ponuky kvalitných vín

akevino.sk

Caffé Milani - Caffe 4 you

špičková talianska káva s dlhoročnou tradíciou

caffemilani.sk

Chef's Truck

burgre a hotdogy putujúce Slovenskom

fb.com/chefstruck

Lyra

Kvalitné slovenské výberové čokolády.

lyrachocolate.com
všetci vystavovatelia

Organizátori:

Podporili: